Informacijos Saugos Sprendimai

Palaikykime ryšį

KODĖL VERTA RINKTIS MUS

Konsultacijų bendrovė „VORAS Consulting“ teikia informacijos saugos, rizikos valdymo, IT paslaugų valdymo bei informacinių technologijų optimizavimo konsultacines paslaugas. Bendrovė nuolatos diegia naujas technologijas ir metodikas, kurios teikia realią naudą klientams. Susisiekite su „VORAS Consulting“ konfidencialiai konsultacijai ir ženkite pirmąjį žingsnį saugaus verslo link.

ATSILIEPIMAI
textforaditionalspace
textforaditionalspace

Su „VORAS Consulting“ susipažinome kaip su „gelbėtojais“, kai mūsų pirmieji ISO 20000 konsultantai nesuvaldė projekto. „VORAS Consulting“ dirbo tiksliai, greitai, be tuščių pažadų ir nereikalingų kalbų. Susidirbę su mūsų vadovų komanda, jie darbą pabaigė tiksliai kaip pagal laikrodį – likus savaitei iki sertifikacijos, buvome viskam pasirengę.

Privačios įmonės vis dažniau susiduria su komercinio šnipinėjimo atvejais, todėl kreipiasi pagal-bos į informacijos saugumo konsultantus, o jų verslo pajamos vis didėja. Penktus metus informacijos saugumo konsultacijas teikiančios UAB „VORAS Consulting“ direktorius Paulius Petrėtis LŽ pasakojo, kad pastaruoju metu Lietuvos rinkoje jaučiama nuolat didėjanti komercinio šnipinėjimo problema.

Sėkmingai įgyvendinome daugiau nei šimtą skirtingų projektų. Tarp mūsų klientų:

Valstybės institucijos (Valstybinė mokesčių inspekcija prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos, Valstybinė ligonių kasa prie Sveikatos apsaugos ministerijos, Valstybinė kelių transporto inspekcija prie Susisiekimo ministerijos, Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos, VšĮ Centrinė projektų valdymo agentūra ir kt.)

Bankai

Aukštųjų technologijų bendrovės

IT bendrovės, interneto tiekėjai ir duomenų centrai

Mažmeninės prekybos bendrovės

Gamybinės kompanijos

Saugumas ir rizika yra mūsų subjektas

Mes teikiame audito projektų ir valdomų paslaugų, apimančių duomenų ir patalpų saugumą, teikimą, kad dirbtume su „Ransom“ ataka „ISO“ akreditavimo pagalba, įskaitant ISO2

Mes taip pat teikiame „Cyber Security Managed Service“, kuriai teikiama garantija, ir draudimo garantija, suteikianti 20 mln

SUSISIEKITE SU MUMIS ŠIANDIEN NEMOKAMOMS KONSULTACIJOMS

Kad ir ko jums reiktų, informacijos saugumo lygis pagerės po darbo su mūsų ekspertais.

VORAS Consulting® siūlo informacijos saugumo auditus, vertinimus, įsilaužimo bandymus, konsultacijas ir daug daugiau.

Mums rūpi jūsų informacijos saugumo programa.